^ жоғары
 
Негiзгi бет А А А
Арнайы нұсқа
Қаз Рус Eng   
 
     
 

 
 
Жұма, 24 наурыз 2017
 
     
 
Алматы қаласы мәслихаты туралы ақпарат

    Алматы қаласының мәслихаты туралы ақпарат

    Алматы қаласының Ү-ші шақырылымдағы депутаттары Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі мен мәслихат депутаттарының 2012 жылдың 15 қаңтарында өткен кезектен тыс сайлауында сайланды.

    Тұрақты депутаттық комиссиялар:

     Экономика мен бюджет бойынша комиссия

     Ғылым, білім, мәдениет пен спорт бойынша комиссия

     Экология, денсаулық сақтау және ТЖ мәселесі бойынша комиссия

     Қала құрылысы, абаттандыру мен коммуналдық жеке меншік бойынша комиссия Заңдылық, құқық қорғау, жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін- өзі басқару бойынша комиссия

     Әлеуметтік мәселелер мен қоғамдық келісім бойынша комиссия

     Тексеру комиссиясы

    Алматы қаласының мәслихатында 37 депутат пен 7 аумақтық депутаттық топ бар Партиялылығы бойынша: 35 – депутат «Нұр Отан» ХДП-ның мүшесі; 2 –і еш партияда жоқ

    Ұлттық құрылымы бойынша:

     қазақтар – 25

     орыстар – 8

     корейлер– 2

     ұйғырлар – 1

     татарлар– 1


Алматы қаласы мәслихатының аппараты

Алматы қаласының мәслихатының мекен жайы: Алматы қ., 050001, Республика алаңы, 4.
e-mail: almaty_maslihat@mail.ru
www.maslikhat.almaty.kz;

№ р/ с

Аты-жөні, тегі

Атқаратын қызметі

Қызмет телефондар

1

Мұқашев Төлеубек Төлеуұлы

Алматы қаласы мәслихатының хатшысы

271-65-41, ф. 271-66-59

2

Бөлекбаев Виктор Ертасұлы

Ревизи ялық комиссия төрағасы

271-65-70, ф. 271-65-70

3

Асқаров Бақытжан Құлназарұлы

Алматы қаласы мәслихатының аппарат жетекшісі

271-66-57

4

Ахманов Асқар Мұратұлы

Құқық бөлімінің бастығы

271 66 58

5

Құқық бөлімінің бас маманы

271 66 58

6

Бекбаулина Айнұр Магавьянқызы

Құқық бөлімінің бас маманы

272 14 02

7

Баймаханов Ерболат Сабитұлы

Ұйымдастыру бөлімінің бастығы

271 65 99

8

Ұйымдастыру бөлімінің бас маманы

271-66-28

9

Ахметова Салтанат Бақтиярқызы

Ұйымдастыру бөлімінің бас маманы

271-66-59

10

Мусина Сәуле Серікбайқызы

Бас есепші

271-66-28

11

Жалиева Зина Закарья қызы

Қабылдау бөлмесінің хатшысы

271-65-41


IV шақырылымдағы Алматы қаласының мәслихат депутаттарының тізімі

р/с

Депутаттың аты-жөні, тегі

округ №

Жұмыс тел.

Факс

1

Әбдіжаппаров Талғат Қайырбайұлы

6

272 44 08

272 44 08

2

Абдуллаев Серік Қалықұлы

16

275 17 17

275 60 16

3

Баймұхамбетов Қуандық Сергейұлы

5

296 40 84

296 40 84

4

Бекмағамбетова Людмила Петровна

12

255 41 10

5

Берғарипов Халибек Зейнуллинұлы

13

276 36 23

277 01 45

6

Бейсембина Нагигүл Нұрханқызы

14

------

7

Бережной Игорь Анатольевич

8

225 46 54

225 46 54

8

Біртанов Амантай Біртанұлы

32

231 11 33

232 81 50

9

Бөлекбаев Виктор Ертасұлы

26

271 65 70

271 65 70

10

Есполов Тілектес Исабайұлы

2 9

264 24 09

264 24 09

11

Ізмұхамбетов Талапқали Әбішұлы

28

--------

12

Қазанбаев Қалдыбай Омарұлы

27

397 79 29

397 79 44

13

Қала қов Сейілбек Маша ұлы

25

383 14 41

383 11 22

14

Козлов Сергей Анатольевич

7

255 30 60

255 30 60

15

Кочкаров Мұхтар Убайдуллаұлы

18

258 55 71

258 55 70

16

Кузнецов Александр Александрович

10

258 19 18

2581918

17

Ли Иван Иванович

15

270 86 25

269 00 54

18

Маралов Әділмырза Бейсебайұлы

34

235 05 31

235 38 32

19

Моргунов Андрей Викторович

9

250 38 27

250 38 27

20

Мұқашев Төлеубек Төлеуұлы

24

271 65 41

271 66 59

21

Мұсабаева Алуа Абуталипқызы

11

222 03 27

222 03 27

22

Мустафин Санжар Анатольевич

4

317 99 79

317 99 79

23

Нам Олег Юрьевич

19

244 90 07

244 90 07

24

Оспанов Болат М ұсагажин ұлы

35

296 32 09

296 33 28

25

Петрухин Дмитрий Иванович

36

278 42 42

292 57 57

26

Печеник Олег Владимирович

22

292 47 10

292 19 55

27

Попелюшко Анатолий Висханович

30

397 73 00

397 73 18

28

Савченко Светлана Юрьевна

1

277 89 45

277 89 45

29

Сәдібеков Ғалым Қалыбайұлы

2

393 08 82

393 08 82

30

Саматдин Абылайхан

17

291 48 99

291 48 99

31

Тажиев Есентай Бөдесұлы

20

274 97 16

275 59 61

32

Ускенов Қанат Қамзаұлы

21

293 26 67

248 45 88

33

Шалабаев Құсман Каримұлы

3

261 24 00

272- 79 -12

34

Шарипов Исмагиль Лутфуллович

31

271 66 59

------

35

Шардинов Ахметжан Бакримович

33

235 71 56

236 64 64

36

Шелипанов Александр Иванович

37

267 24 77

267 24 98

37

Шин Бронислав Сергеевич

23

233 04 60

233 05 91


Алматы қаласы мәслихатының тұрақты депутаттық комиссиясының құрамы

Экономика және бюджет жөніндегі комиссия

- Шелипанов Александр Иванович –комиссия төрағасы;

- Баймұхамбетов Қуандық Сергеевич;

- Кочкаров Мұхтар Убайдуллаевич;

- Попелюшко Анатолий Висханович;

- Саматдин Абылайхан;

- Шарипов Исмагиль Лутфуллович.

Ғылым, білім, мәдениет және спорт мәселелері жөніндегі комиссия

- Есполов Тілектес Исабайұлы –комиссия төрағасы;

- Бекмағамбетова Людмила Петровна;

- Мустафин Санжар Анатольевич;

- Петрухин Дмитрий Иванович;

- Печеник Олег Владимирович;

- Савченко Светлана Юрьевна.

Экология, денсаулық сақтау және ТЖ мәселелері жөніндегі комиссия

- Ізмұхамбетов Талапқали Әбішұлы – комиссия төрағасы;

- Біртанов Амантай Біртанұлы;

- Қалақов Сейілбек Машайұлы;

- Маралов Әділмырза Бейсебайұлы;

- Мұсабаева Алуа Абуталипқызы.

Қала құрылысы, көріктендіру және коммуналды жеке меншік мәселелері жөніндегі комиссия

- Нам Олег Юрьевич – комиссия төрағасы;

- Берғарипов Халибек Зейнуллинұлы;

- Козлов Сергей Анатольевич;

- Сәдібеков Ғалым Қалабайұлы;

- Шалабаев Құсман Каримұлы.

Заң, құқық қорғау, жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі комиссия

- Моргунов Андрей Викторович – комиссия төрағасы;

- Абдуллаев Серік Қалықұлы;

- Бережной Игорь Анатольевич;

- Кузнецов Александр Александрович;

- Ускенов Қанат Қамзаұлы.

Әлеуметтік сұрақтар және қоғамдық келісім жөніндегі комиссия

- Тажиев Есентай Бөдесұлы – комиссия төрағасы;

- Әбдіжаппаров Талғат Қайырбайұлы;

- Бейсембина Нагигүл Нұрханқызы;

- Ли Иван Иванович;

- Оспанов Болат Мұсагажинұлы.

Ревизиялық комиссия

- Бөлекбаев Виктор Ертасұлы – комиссия төрағасы;

- Қазанбаев Қалдыбай Омарұлы;

- Шардинов Ахметжан Бакримович

- Шин Бронислав Сергеевич.

IV шақырылымдағы Алматы қаласының мәслихат депутаттары аудандық әкімдіктер ғимараттарында әр айдың бірінші және үшінші дүйсенбісінде сағат 14.30-дан бастап қабылдау жүргізеді.

Алмалы ауданы – 6 округ

  1. Баймұхамбетов Қуандық Сергейұлы –№5 округ, Алмалы ауданының аймақтық депутаттық тобының төрағасы
  2. Әбдіжаппаров Талғат Қайырбайұлы – №6 сайлау округы
  3. Мустафин Санжар Анатольевич – № 4 сайлау округы
  4. Савченко Светлана Юрьевна – №1 сайлау округы
  5. Сәдібеков Ғалым Қалыбайұлы – №2 сайлау округы
  6. Шалабаев Құсман Каримұлы – №3 сайлау округы

Әуезов ауданы – 9 округ

  1. Бейсембина Нагигүл Нұрханқызы – №14 сайлау округы
  2. Бекмағамбетова Людмила Петровна – №12 сайлау округы, Әуезов ауданының аймақтық депутаттық тобының төрағасы
  3. Берғарипов Халибек Зейнуллинұлы – №13 сайлау округы
  4. Бережной Игорь Анатольевич – №8 сайлау округы
  5. Кузнецов Александр Александрович – №10 сайлау округы
  6. Ли Иван Иванович – №15 сайлау округы
  7. Козлов Сергей Анатольевич – №7 сайлау округы
  8. Моргунов Андрей Викторович – №9 сайлау округы
  9. Мұсабаева Алуа Абуталипқызы – №11 сайлау округы

Бостандық ауданы – 7 округ

  1. Кочкаров Мұхтар Убайдуллаұлы – №18 сайлау округы
  2. Абдуллаев Серік Қалықұлы – №16 сайлау округы
  3. Нам Олег Юрьевич – №19 сайлау округы
  4. Печеник Олег Владимирович - №22 сайлау округы
  5. Саматдин Абылайхан – №17 сайлау округы
  6. Тажиев Есентай Бөдесұлы – №20 сайлау округы
  7. Ускенов Қанат Қамзаұлы – № 21 сайлау округы, Бостандық ауданының аймақтық депутаттық тобының төрағасы

Жетісу ауданы – 5 округ

  1. Бөлекбаев Виктор Ертасұлы – №26 сайлау округы
  2. Қазанбаев Қалдыбай Омарұлы – №27 сайлау округы
  3. Қалақов Сейілбек Машайұлы – №2 5 сайлау округы, Жетісу ауданының аймақтық депутаттық тобының төрағасы
  4. Мұқашев Төлеубек Төлеуұлы – №24 сайлау округы
  5. Шин Бронислав Сергеевич – №23 сайлау округы

Медеу ауданы – 5 округ

  1. Біртанов Амантай Біртанұлы – № 32 сайлау округы, Медеу ауданының аймақтық депутаттық тобының төрағасы
  2. Есполов Тілектес Исабайұлы – №29 сайлау округы
  3. Ізмұхамбетов Талапқали Әбішұлы – №28 сайлау округы
  4. Попелюшко Анатолий Висханович – №30 сайлау округы
  5. Шарипов Исмагиль Лутфуллович – №31 сайлау округы

Түрксіб ауданы – 5 округ

  1. Маралов Әділмырза Бейсебайұлы – № 34 сайлау округы, Түрксіб ауданының аймақтық депутаттық тобының төрағасы
  2. Оспанов Болат Мұсагажинұлы – №35 сайлау округы
  3. Петрухин Дмитрий Иванович – №36 сайлау округы
  4. Шардинов Ахметжан Бакримович – №33 сайлау округы
  5. Шелипанов Александр Иванович – №37 сайлау округы

Алматы қаласы сайлау комиссиясы шешімі

№ 12/21 ШЕШІМ

2012 жылғы 19 қаңтар
Алматы қаласы

V сайланған Алматы қаласы мәслихатының бірінші сессиясын шақыру туралы

Б. Доспанов

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 10 бабының 1 тармағына сәйкес Алматы қаласы сайлау комиссиясы ШЕШІМ ЕТТІ:

V сайланған Алматы қаласы мәслихатының бірінші сессиясы 2012 жылғы 20 қаңтарда шақырылсын.

Алматы қаласы сайлау комиссиясының
төрағасы Б. Доспанов


 
     
   
 
   
Қазпошта сервиздері
 
 
 
 
Осы сайта жарияланған барлық материалдардың құқығы Алматы қаласының Әкімідігіне тиесілі.
© 2005-2017 Осы сайта жарияланған барлық материалдардың құқығы Алматы қаласының Әкімідігіне тиесілі.
Алматы қаласы әкімі Баспасөз қызметінің телефоны : +7 (727) 271-65-13